Kullanım şartları

 

Kullanım şartları
 

Bu internet sitesine girmeniz veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan BUBAGO SPORT LTD. ŞTİ sorumlu değildir.

 

Bubago işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile, bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar, link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

Bubago’nun, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Bubago’nun kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

 

Bubago, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi Bubago’nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bubago, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Bubago bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, markalar, www.bubago.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bubago’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Bubago tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Bubago hesabının gerek Bubago'yu gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Bubago’nun ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Bubago, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı, kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Bubago’nun bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

 

Bubago, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

TESLİMAT VE İADE

 

 

Teslimat:

  • Ücretsiz kargo: 100 TL ve üzeri siparişleriniz MNG Kargo ile ücretsiz gönderilir.
  • Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

 

İade Şartları:

 

İade Adresi:

 

Sail Racing Mağazası

Bebek Bostanı Sokak

Berkman Apt. A Blok No: 1/A

Küçükbebek – Beşiktaş

İSTANBUL

 

Destek için sailracing@bubago.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

İADE KOŞULLARI

 

Yalnızca mağazamızdan veya sitemizden alınan ürünlerin iadesi kabul edilir.

 

İade etmek istediğiniz ürünleri, MNG Kargo ile belirli bir ücret karşılığı gönderebilirsiniz.

 

Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

 

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde faturası ile birlikte geri gönderebilir veya mağazamıza getirebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

 

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Bubago geri ödemeleri ?? iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

 

Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs. ürünler ambalajından çıkarıldığında; müşterileri cayma hakkını kullanamaz. İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve Sitemiz’de belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.

Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Sitemiz üyeliğinden ayrılmak için Bubgo.com’un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sail Racing TR ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ

 

Üyelerimizin, müşterilerimizin sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda Bubago.com aşağıda kuralları belirtilen Gizlilik Politikası’nı benimsemiştir.

 

Bubago.com, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Bubago sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında, sadece Bubago bünyesinde kullanılmaktadır. Bubago, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

       Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Bubago sorumlu değildir.

        

Bubago.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, bubago.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Bubago iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bubago’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak haftalık mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde bubago.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Bubago tarafında görülmez ve kaydedilmez).

 

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim aracılığı ile Bubago’ya danışabilirsiniz.

 

 

 

GÜVENLİ ÖDEME

 

Bubago.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

Sitemizde gördüğünüz SSL sertifika logosu, site içerisindeki tüm bilgilerinizin SSL teknolojisi ile korunduğunu gösterir.

Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilmekte, sistemimizde saklanmamaktadır. Bubago.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde bubago.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Tüm işlemlerin bubago.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik İlkeleri’nden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

MÜLKİYET HAKLARI

 

Sail Racing markasının ve sitenin Türkiye’deki mülkiyeti BUBAGO SPORT LTD. ŞTİ’ye ait olup, site BUBAGO SPORT LTD. ŞTİ tarafından işletilmektedir. Bu bağlamda, Sail Racing markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı BUBAGO SPORT LTD. ŞTİ’ye ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da ya BUBAGO SPORT LTD. ŞTİ’ye aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

 

Bubago tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Bubago’nun fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.

 

Bubago’nun önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Bubago’nun herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Bubago’nun her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

 

Bubago’nun site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.